Met een sterk team achter de schermen en veel helpende handen de dag zelf, werd er uitgekeken naar de tweede editie van Glow for Charity.

Het werd een succes! Bijna 300 deelnemers liepen of wandelden het parcours af. Veel sfeerverlichting en zelfs ‘gloeiende’ deelnemers zorgden voor veel gezelligheid. Je kan je een mooi beeld vormen van hoe het is geweest aan de hand van onderstaande foto’s. Het succes in aantal deelnemers en sponsoring vertaalde zich in een mooi bedrag dat werd ingezameld voor Spalier. De ongeveer 2900 euro werd al aangewend om te helpen betalen in een tweede duobike voor school. Die duobike wordt trouwens volledig met sponsorcentjes betaald. Dus dankjewel aan iedereen die onze school helpt steunen. Dergelijke duobikes worden in onze school dagelijks gebruikt, dus de sponsorpot wordt goed besteed!