Vrijdag 9 november bracht Lieven Boeve onze school een bezoekje. We vertelden waarvoor we staan, waarom we met hart en ziel werken, waarom we meer middelen vragen en waarom we volhouden en volharden. We bezochten eerst Spalier waarbij Lieven Boeve sterk onder de indruk was van het zeer geïndividualiseerd leertraject van en voor onze jongeren. In 3weg maakte hij nader kennis met de complexe problemen waarmee onze leerlingen vaak kampen. In Kwadrant stond hij versteld dan de inspanningen die wij leveren om ook onze gasten een perspectief op betaald werk te kunnen bieden. En wij? Wij waren tevreden om onze school te kunnen tonen. Lieven Boeve sloot het bezoek af met de lovende woorden dat wij mogen fier zijn op onze schoolwerking ( en dat zijn wij ook) . Ook interesse in de Pinker? Breng ons een bezoekje!